Home / Aksesuarlar / Mikrotik RBPOE

Mikrotik RBPOE

Mikrotik RBPOE Özellikleri

Mikrotik RBPOE, Pasif PoE cihazlarına ethernet üzerinden güç vermek için düşük maliyetli pasif PoE ana ünite. Güç kaynağınızı enjektöre bağlamanız ve ardından enjektörü RouterBOARD cihazına bağlamak için bir ethernet kablosu kullanın. Kuleye giden ve diğer durumlarda kabloların azalmasına yardımcı olur.

10-28V PoE güç beslemesini destekleyen RouterBOARD’larla kullanmak için, kablolardaki kayıpları karşılamak için giriş en az 18V olmalıdır.

Ürün Özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu RBPOE
Giriş gerilimi 10 – 28 V
Çıkış gerilimi Girişi ile aynı
Önerilen fiyat
Mikrotik RBPOE Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

 

 

 

About admin

Check Also

CubeSA 60Pro ac Teknik Destek

CubeSA 60Pro ac Teknik Destek Hız ve kararlılık için kablolara güvenmeniz gereken günler geride kaldı. 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.