Home / MikroTik Networks

MikroTik Networks

Mikrotik CWDM-MUX8A

MİKROTİK CWDM-MUX8A ÖZELLİKLERİ Mikrotik CWDM-MUX8A, uzun mesafeli fiber kurulumlarının maliyetini basitleştirmek ve azaltmak için sekize kadar fiber bağlantıyı birleştirmeyi sağlayan pasif bir MUX / DEMUX birimidir. Diğer lokasyonda, birleştirilmiş hat tekrar tekrar ayrılır, böylece sekiz uzun elyaf çizgisi yerine, sadece bir taneye ihtiyacınız olacaktır. Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoklama (CWDM) teknolojisi, aynı …

Read More »

Mikrotik S + 2332LC10D

Mikrotik S + 2332LC10D Mikrotik S + 2332LC10D, Çift yönlü SFP + 10G modül takımı. Kit, tek bir optik kablo üzerinde 10 km’ye kadar olan mesafeler için 10 Gbps’ye kadar çalışma verisi elde etmek için çift olarak kullanılabilecek iki SFP + modülü içerir.   Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + …

Read More »

Mikrotik S + C61DLC10D

Mikrotik S + C61DLC10D Mikrotik SFP + CWDM modülü 10G SM 10km 1610nm Çift LC konektörlü DDM Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + C61DLC10D Önerilen fiyat Mikrotik S-4554LC80D Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim …

Read More »

Mikrotik S + C59DLC10D

Mikrotik S + C59DLC10D   Mikrotik S + C59DLC10D,  SFP + CWDM modülü 10G SM 10km 1590nm Çift LC konektörlü DDM Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + C59DLC10D Önerilen fiyat Mikrotik S-4554LC80D Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun …

Read More »

Mikrotik S + C57DLC10D

Mikrotik S + C57DLC10D Mikrotik S + C57DLC10D, SFP + CWDM modülü 10G SM 10km 1570nm Çift LC konektörlü DDM Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + C57DLC10D Önerilen fiyat Mikrotik  Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun …

Read More »

Mikrotik S + C55DLC10D

Mikrotik S + C55DLC10D Mikrotik S + C55DLC10D, SFP + CWDM modülü 10G SM 10km 1550nm Çift LC konektörlü DDM   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ayrıntılar Ürün Kodu S + C55DLC10D Önerilen fiyat Mikrotik S-4554LC80D Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha …

Read More »

Mikrotik S + C51DLC10D

Mikrotik S + C51DLC10D   Mikrotik S + C51DLC10D, SFP + CWDM modülü 10G SM 10km 1510nm Çift LC konektörlü DDM     Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + C51DLC10D Önerilen fiyat Mikrotik Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları …

Read More »

Mikrotik S + C49DLC10D

Mikrotik S + C49DLC10D Mikrotik S + C49DLC10D, SFP + CWDM modülü 10G SM 10km 1490nm Çift LC konektörlü DDM   Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + C49DLC10D Önerilen fiyat Mikrotik Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun …

Read More »

Mikrotik S + 31DLC10D

Mikrotik S + 31DLC10D Mikrotik S + 31DLC10D, 10 kilometreye kadar 1310nm LC konnektörlü 10G SFP + alıcı vericidir. Tek Modlu fiber bağlantıları Üniteler CCR1036-8G-2S + ve CCR1036-8G-2S + EM ile test edilmiş ve uyumludur. Üniteler MikroTik olmayan SFP cihazlarıyla da uyumludur.   Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S + 31DLC10D …

Read More »

Mikrotik S-4554LC80D

Mikrotik S-4554LC80D Mikrotik S-4554LC80D, 80 km’lik bağlantılar için bir çift endüstriyel sıcaklık sınıfı (-40 ° C ila + 85 ° C) modül, bir S-45LC80D ve bir S-54LC80D içerir. SFP modülü S-45LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1490nm / R1550nm, LC konektör, DDM. SFP modülü S-54LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1550nm / R1490nm, LC …

Read More »