Home / Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

MikroTik PW48V-12V150W

Mikrotik Networks Türkiye MikroTik Networks PW48V-12V150W Nedir? MikroTik PW48V-12V150W, Şimdi CCR1072 ile birlikte kullanılmak üzere ayrı olarak satın alınabilecek bir Hot Swap -48V DC telekom güç kaynağı (ürün kodu PW48V-12V150W) sunuyoruz. Sadece mevcut güç kaynaklarından birini çıkarın ve -48V kurulumlar için yeni PW48V-12V150W ile değiştirin – basit ve kolaydır. Cihazı kapatmanıza bile …

Read More »

MikroTik 48V2A96W

Mikrotik Networks Türkiye  Mikrotik Networks 48V2A96W Nedir? Mikrotik 48V2A96W güç kaynağı, hEX PoE ve CRS112-8P-4S-IN gibi 48 V POE çıkışını destekleyen ürünlerimizle birlikte kullanılmak üzere. Port başına daha fazla güç sağlayan, eski model 48POW (48 V 1.46 A 70 W) ‘den% 30 daha fazla akım sağlar. Seçtiğiniz elektrik fişi ile birlikte …

Read More »

Mikrotik DINrail PRO

Mikrotik DINrail PRO Mikrotik DINrail PRO, standart 35 mm x 7,5 mm DIN raylarına uyacak şekilde tasarlanmış LtAP mini serisi ürünler için bir montaj braketidir. Bu braket, su sayaçları vb. Gibi endüstriyel kontrol ekipmanlarının yanına ve ayrıca ekipman raflarına LtAP mini’nin takılmasına izin verecektir. Montaj dirseği metalden yapılmış ve metal bir halka …

Read More »

Mikrotik R11e-2HnD

Mikrotik R11e-2HnD Özellikleri Mikrotik R11e-2HnD, 2.4Ghz miniPCIe kartımızın düşük profilli bir düşük güç sürümüdür – küçük bir ısı emici, u.Fl konektörüne ve daha az çıkış gücüne sahiptir. Kartı, dizüstü bilgisayar gibi bir cihaza takmanız gerekirse, düşük profil kullanışlıdır.   Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu R11e-2HnD Anten başlığı sayısı 2 Bağlayıcı UFL …

Read More »

Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik S-85DLC05D  Özellikleri S-85DLC05D, 850nm İkili LC konnektörlü, 1.25G SFP alıcı-vericidir, 550 metreye kadar Multi Mode fiber bağlantısı için, DDM Üniteleri ile test edilmiş ve RB260GS, RB2011LS, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN ve CCR1036-12G-4S. Üniteler MikroTik olmayan SFP cihazlarıyla da uyumludur.   Ürün Özellikleri ayrıntılar Ürün Kodu S-85DLC05D Bağlayıcı Çift LC …

Read More »