Home / Diğer Ürünler / Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik S-85DLC05D  Özellikleri

Mikrotik S-85DLC05D, 850nm İkili LC konnektörlü, 1.25G SFP alıcı-vericidir, 550 metreye kadar Multi Mode fiber bağlantısı için, DDM

Üniteleri ile test edilmiş ve RB260GS, RB2011LS, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN ve CCR1036-12G-4S. Üniteler MikroTik olmayan SFP cihazlarıyla da uyumludur.

 

Ürün Özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu S-85DLC05D
Bağlayıcı Çift LC UPC
Veri hızı 1.25 g
Mesafe 550M
Biçim SFP
kip AA
dalga boyu 850 nm
Önerilen fiyat
Mikrotik S-85DLC05D Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

About admin

Check Also

CubeSA 60Pro ac Teknik Destek

CubeSA 60Pro ac Teknik Destek Hız ve kararlılık için kablolara güvenmeniz gereken günler geride kaldı. 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.