Home / Aksesuarlar / Mikrotik CWDM-MUX8A

Mikrotik CWDM-MUX8A

MİKROTİK CWDM-MUX8A ÖZELLİKLERİ

Mikrotik CWDM-MUX8A, uzun mesafeli fiber kurulumlarının maliyetini basitleştirmek ve azaltmak için sekize kadar fiber bağlantıyı birleştirmeyi sağlayan pasif bir MUX / DEMUX birimidir. Diğer lokasyonda, birleştirilmiş hat tekrar tekrar ayrılır, böylece sekiz uzun elyaf çizgisi yerine, sadece bir taneye ihtiyacınız olacaktır. Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoklama (CWDM) teknolojisi, aynı fiber kablo üzerinde birden fazla kanal / dalga boyu sağlayarak mevcut fiber altyapısının kapasitesini artıracak ve yeni bir fiber optik dağıtım için maliyetleri düşürecek bir çözüm sunar.

Sekiz adete kadar bağımsız 1.25Gbps SFP (40km’ye kadar) veya 10Gbps SFP + (10km’ye kadar) bağlantılar oluşturmak için tek bir fiber optik kablo kullanabilirsiniz, bu sayede daha fazla fiber yüklemek veya ilave fiberler kiralamak için daha uygun fiyatlı bir alternatif sunar. Aynı zamanda 1.25Gbps modülleri ve 10Gbps modülleri bile kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu CWDM-MUX8A
Önerilen fiyat

 

 

Mikrotik Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

About editor

Check Also

MikroTik mANT30 PA 5 Teknik Özellikleri

Mikrotik Networks Türkiye    MikroTik mANT30 PA 5   MikroTik mANT30 PA 5, en yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir