Home / Genel / Mikrotik S + RJ10

Mikrotik S + RJ10

Mikrotik S + RJ10

 

Mikrotik S + RJ10, Bu benzersiz modül, mevcut ürünlerinizde SFP + portları olan normal tanıdık bükümlü çift kablolara göre 10 Gb / sn hıza varan yüksek hızlı bağlantı olanakları dünyasını açar. SFP + portları olan aktif soğutmalı herhangi bir MikroTik cihazı artık herhangi bir optik fiber kurmadan kullanılabilir, sadece S + RJ10’u takın ve ağınız 10 Gbps’ye yükseltilebilir ve böylece yeni nesil RJ45 donanımı için hazır hale getirilebilir.

Mikrotik S + RJ10 modülü ayrıca pasif soğutmalı cihazlarda da desteklenir, ancak ekstra bir soğutma gerektirebilir.

S + RJ10’un yeni revizyonu birkaç iyileştirme ile geliyor:

– 10218 Bayta kadar Jumbo çerçeveler artık destekleniyor;

– Bağlantı hızı raporlaması sabittir – arayüz menüsünde gerçek bağlantı hızı listelenir. Daha önce 100M / 1G / 2.5G / 5G bağlantı hızları doğru rapor edilmedi;

– DDM izleme (Besleme Gerilimi, Modül sıcaklığı) şimdi desteklenmektedir.

 

özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu S + RJ10
Bağlayıcı RJ45
Veri hızı 10 Mb / sn, 100 Mb / sn, 1 Gb / sn, 2,5 Gb / sn, 5 Gb / sn, 10 Gb / sn
Mesafe 200 metreye kadar
RAM boyutu 0 KB
Depolama boyutu 256 KB
Depolama türü FLAŞ
Test edilmiş ortam sıcaklığı -20 ° C ila 60 ° C
Önerilen fiyat
Mikrotik S + RJ10 Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

About admin

Check Also

CubeSA 60Pro ac Teknik Destek

CubeSA 60Pro ac Teknik Destek Hız ve kararlılık için kablolara güvenmeniz gereken günler geride kaldı. 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.