Home / Aksesuarlar / Mikrotik ACSMAUFL

Mikrotik ACSMAUFL

Mikrotik ACSMAUFL

 

Mikrotik ACSMAUFL, WAP R kitini kullanıyorsanız LTE kartınızı harici bir antene bağlamak için kullanılabilen U.fl-SMA dişi pigtail (bu pigtailler için tasarlanmış, wAP R’nin muhafazasında özel açıklıklar vardır.

 

Ürün Özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu ACSMAUFL
Önerilen fiyat
Mikrotik S-4554LC80D Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

 

About admin

Check Also

MikroTik PW48V-12V150W

Mikrotik Networks Türkiye MikroTik Networks PW48V-12V150W Nedir? MikroTik PW48V-12V150W, Şimdi CCR1072 ile birlikte kullanılmak üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.